stpauli_boy

Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 244

Skąd: Havana (lewackie miasto)

ano mógł!! wogóle śledziłem ten mecz na livescore cały czas i do pierwszej połowy pisali że sutton strzelił samobója i dwie dla celtów! pozniej juz zostalo ze samoboja i jedna dla celticu! a ta druga to tez samoboj,kogos od nich ofkors!! a jak jest w innych zrodlach???
Rador

Dołączył: 05 Paź 2005
Posty: 26

Skąd: Warszawa

tak tak. jakis koles plecami strzelil. przed chwila widzialem w powtorce.
a "fckn animal" po raz kolejny pokazal klase blokujac bramkarza podczas wznawiania gry. szkoda ze mu swojego slynnego nelsona nie zalozyl:-)))
JackieShugie

Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1860

Skąd: WROCŁAW

Ciekawe o czym myslał Beattie jak niepodawał do Petrova , który dobiłby do pustej bramy ...jakby dostal to podanie, którego nie było.... no ale najwazniejsze ,że mamy lidera i ...WE SHALL NOT BE MOVED!
stpauli_boy

Posty: 244

JackieShugie napisał:
.......WE SHALL NOT BE MOVED!

hhhhhmmmmmmmmm....można to na polski??? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Razz

Posty: 1860

stpauli_boy napisał:

my sie (z lidera)nie ruszamy ( w wielce dowolnym tłumaczeniu)

Posty: 1860

dla st.pauli bhoy'a
Maly

Posty: 905

Skąd: Toruń

ta ciekawy jestem o czym ten Beattie myslał chyba zapomniał że to sport zespołowy a nie indywidualny ciekaw jestem o czym by myslał gdybyśmy stracili bramkę w ostatniej minucie i byłby remis

Falkirk [0 - 3] Celtic
41' [0 - 1] S. Maloney
42' [0 - 2] A. McGeady
69' [0 - 3] J. Hartson

matsujama napisał:

No i co? A ja wam mówiłem, że Maloney to jest gość! Wiedziałem, że ta kontuzja pleców nie przerwie jego rozpoczynającej się kariery, ani nie przyćmi jego, trzeba to przyznać, talentu! Go Shaun! Twisted Evil
Maly

Posty: 905

Skąd: Toruń

A mnie cieszy że wrócił do składu McGeady rozegrał cały mecz i do tego strzelił bramę.
JONATHAN

Dołączył: 24 Paź 2005
Posty: 474

Skąd: Zd-Wola

Jaka ta 14 kolejka byla wspaniała - Celtic pewnie wygrywa z Falkirk -> Rangersi remisuja na Ibrox Park z Aberdeen(Sir Fergie czuwa Wink ) i do pełni szczęścia brakowało jeszcze potkniecia Hearts no ale nie można miec wszystkiego i trzeba cieszyć sie z tego co jest a jest Celtic liderem Cool Cieszy mnie bardzo powrót Aidena McGeady'ego do podstawowego składu co zaowocowało od razu ładnym golem mam nadzieje że młody Irlandczyk nie zmieni w zime klubu o czym ostatnio mówił w wywiadzie Sad szkoda takiego talentu. Do pełni szczęscia brakuje jeszcze tego aby wreście Strachan zaczął wystawiać Didiera Agathe.
Ważne że skuteczność i forme po problemach osobistych odzyskał Big Bad John zwłaszcza teraz kiedy kontuzjowani są dwaj inni napastnicy "Magic" Wink oraz Craig Beattie.

pozdro
stpauli_boy

Posty: 244

eh kurwa!! wspomnicie moje słowa pod oniec sezonu: " MISTRZOSTWO JEST KURWA NASZE"!!! Twisted Evil
nosf

Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 288

W sobote derby a w polsacie sport zamiast meczu na zywo bedzie polska liga siatkówki. Co za zycie

Żurawski: To byłby cud

- To byłby cud gdybym zagrał, nawet przez kilka minut – powiedział „Przeglądowi Sportowemu” Maciej Żurawski przed sobotnim derbowym meczem Celtiku z Rangersami.
- Jestem już zdrowy. Nic mnie nie boli, nic mnie nie ciągnie, normalnie trenuję, ale… wolę poczekać jeszcze tydzień. Zastanawiamy się wspólnie z trenerem Strachanem i lekarzami, czy powinienem usiąść na ławce rezerwowych, czy raczej na trybunach – dodał „Żuraw”.