Maly

Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 905

Skąd: Toruń

Aby maszyna zaczęła działać trzeba wymienić niektóre szwankujące części. Jedną z nich jest Neil. Zgadzam się z Jackim potrzeba młodych głodnych wilków a nie bujających w obłokach gwiazdorów myślących że mecz wygra się sam.

Tu Ari. Co do Lennona i Suttona to się zgodze Jackie ale Thompson grał naprawdę bardzo dobrze. To on stwarzał najwięcej groźnych akcji i strzałów! Wink
JackieShugie

Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1860

Skąd: WROCŁAW

Anonymous napisał:

najwiecej strzałów to oddał Petrov a grozne akcje robił Beattie i póżniej Maloney.Jak wspomnialem wyzej mam nadzieje ,że Thommo po kontuzji rozkręca sie powoli...i powróci do formy
matsujama

Posty: 1142

Do przerwy 0-1 ale i tak nikt tu nie zaglada Smile

Posty: 1860

matsujama napisał:

Bo wszyscy oglądaja:-) , ja na nieszczęscie albo szczeście oglądałem 15 minut w przerwie Wisła Kolporter w pubie u Beatki , niestety fanów Wisły było około 10ciu + własciciel pubu i nie dałem rady wyrwać im z reki pilota ale w trakcie tych 15 min Petrov strzelił i tak pozostało C'mon Celts!
I TAK BYŁO ZAJEFAJNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing

Posty: 1860

Dzieki Bogu mamy Stilliana

Posty: 1860

Posty: 1860

Jutro (środa) gramy u siebie z murderwell godz 20,45
22,05 polsat sport.Polsat sport extra to nie wiem ale live chyba?

Skąd: Zd-Wola

no no Stilian sie rozstrzelał ale to dobrze bo z takim Petrovem to żadne Huny ani Serca krzywdy nam nie zrobią Cool Gol Nakamury z rzutu wolnego bardzo ładny powiedziałbym wrecz bramka miesiaca ale wtedy skłamałbym bo gola miesiaca a może roku w środe zdobył Totti w meczu z Internazionale to tak na marginesie Wink
Jedyne rzeczy które na dziś mnie martwia to kryzys Big Bad Johna Arrow pewnie ten rozwód z żoną tak go dobił Sad oraz to że nie graja McGeady oraz Didier Agathe Evil or Very Mad

ps. a kiedy wraca ulubieniec młodej publiczności "Magic" Żurawski Wink ????

pozdro
nosf

Dołączył: 03 Paź 2005
Posty: 288

Jak znajdzie sobie nowego styliste i przyzwyczai sie do nowej fryzury.
stpauli_boy

Posty: 244

Skąd: Havana (lewackie miasto)

no no no!! patrze na dzisiejsze wyniki i sie usmiecham!! najpierw wygrało st.pauli, potem zremisowali huny u siebie a hearts przegrało!! i jak tu sie nie cieszyc??? jeszcze zeby jutro celty wygrały!!
matsujama

Posty: 1142

No w derbach Edynburga wygrali Hibs i tylko jutro trzeba wygrac i liderujemy , Huny graja w tym sezonie wspaniale az miło na nich popatrzec Twisted Evil

St.Pauli wygrało no niezle Smile
Grzenio

Dołączył: 27 Wrz 2005
Posty: 1724

Mam nadzieje ze mysl o ewentualnym liderowaniu nie sparalizuje naszych zawodnikow i zagraja podobnie jak z Motherwell. Jezdziemy po lidera!
stpauli_boy

Posty: 244

przysnalem nieco i teraz dopiero luknalem na [link widoczny dla zalogowanych] !! narazie jest dobrze!! chociaz sutton wjebal samobója! no cóż zdarza sie!! ale jeszcze druga połowa i wierze że bedzie dobrze! a takl na marginesie to o 20:20 na polsacie sport jest retransmisja!!
pozdr.
stpauli_boy

Posty: 244

i po frytkach!! lidera mamy za chuja go nie oddamy Twisted Evil
matsujama

Posty: 1142

No i jest 2-4 Smile Bramka Pearsona Very Happy A Sutton jak strzelał i na ta bramke i na ta nie mogł sie chyba opanowac Smile Twisted Evil