Dziś zaczynamy wyjazdem z Kilmarnockiem start 20:45

Jak na razie jest dobrze Cool No i Naka przypomniał o sobie Smile
Liso

Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 535

1:3 dla nas. Jak ktoś oglądał niech da znać jak naszym poszło i czy z tego wyniku można być zadowolonym

Liso napisał:

Liso, przecież z każdego zwycięstwa trzeba być zadowolonym Smile Ja, jak są zwycięstwa, w dupie mam styl przecież futbol to nie jazda figurowa na lodzie czy inny cyrk Twisted Evil
A tak poza tym mecz był ok Smile I można być zadowolonym Smile
Liso

Posty: 535

gregi napisał:

Wiesz pytanie pod względem LM czy mamy szanse na... 3 miejsce w grupie Razz Kiedyś był i styl i wygrane... teraz pozostały wygrane. Chociaż raz na ruski rok przebłyski są Razz
gregi

Posty: 1380

Szanse wciąż mamy, nawet na awans do następnej rundy Smile ale jeśli chodzi o styl to rzecz względna Smile Jeden lubi krew, pot i łzy a drugi "kiwki", piruety i takie tam Wink Jednak na końcu zawsze liczą się tylko 3 punkty Smile Jak to mówią Francuzi "chacun son goût" Wink
matsujama

Posty: 1142

Skąd: Łódź

Mecz nie byl zly, a momentami na tle slabszego przeciwnika byly nawet przeblyski Smile
Grzenio

Dołączył: 27 Wrz 2005
Posty: 1724

Wyjazd byl calkiem niezly , mecz rowniez . Elegancki gol Naki z wolnego i Aiden strzelil po ladnej akcji . Widac bylo ze gracze przeciwnika chcieli wykosic Nake ktory chyba ze 4 razy dostal wslizg od tylu . Sheridan mial szanse na gola ale z dosc bliska niedokladnie uderzyl z glowy i pilka przeszla obok bramki . Kibicow gospodarzy wogle nie bylo slychac , my tym razem mielismy tylko jedna trybune . Glosny doping i fajna zabawa , kilku powinietych przez psow za min. zakladanie sobie rak na ramiona i skakanie Shocked . W przerwie nad glowami powiewa duza flaga Polska No.1 CSC.
Losowanie nastepnej nundy 11/12 listopada.

Nie zebym sie czepial ale to byl mecz CIS Cup tak wiec niech moderator przeniesie posty do odpowiedniego tematu zeby nie bylo balaganu.
Grzenio

Posty: 1724

W polfinale mamy Dundee Utd , huny graja z Falkirk.

Posty: 1860

finał jest bodajże 15 marca a 17go....kusząca zbieżność dat Smile

Ostatnio zmieniony przez JackieShugie dnia Czw 21:50, 20 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy

Posty: 1860

Ależ emocje!!!!! ufffff!!!!!!!!!
Spełniło się marzenie Artura o strzeleniu ważnego karnego.
UP THE RA !!!!!!!!!!!!
Grzenio

Posty: 1724

Pilkarsko mecz dosc kiepski . W pierwszych 10 minutach moglismy strzelic 2 bramki , pozniej sytuacja sie wyrownala . Ogolnie ciezki mecz czego wszyscy sie spodziewali . Zdumiewajaca byla wola walki pilkarzy z Dundee , przez caly mecz mocno ograniczali nasze pole gry . W dogrywce szkoda ze nic nie wpadlo Samarasowi ( 2 poprzeczki ) , niezla szanse mial tez Flood . Ogolnie sporo stalych fragmentow gry z naszej strony ale ciezko bylo sie przebic . Karne to jak zwykle wojna nerwow i loteria , ostatnio widzialem bramkarzy strzelajacych sobie karne jak zdobywalem Irlandia mistrzostwo swiata w pro evo heheh . Trzeba przyznac ze Artek wykonal swoja jedenastke najlepiej ze wszystkich . Horror z happy endem Razz Teraz czas na final .

Posty: 1860

Udało się załatwić bilet na finał ! , pomacham Wam z Grzeniem i Łukaszem na ekranie.
Tommy

Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 209

Skąd: Gdynia

Tylko pozazdrościć, udanej zabawy i nie dajcie się przekrzyczeć Wink !
Tommy

Posty: 209

Puuuuuuuuuuuuuchar jest Nasz!!! Smile duże emocje, dogrywka no i piękny scenariusz, nie czepiam się do gry, pewnie chłopaki napiszą relacje jak dojdą do siebie.W 33 minucie zajebiste wykonanie Willie Maley song, aż ciary przechodziły a to tylko w tv na hampden musiała być miazga. Piękna noc przed Wami, żałuje, że nie pojechałem.

Posty: 1724

Dzien Sw.Patryka zaczal sie u nas juz wczoraj hehe . Dluzsza relacja na dniach . Pijem i bawim sie !!! Kilka fotek na szybko :

Posty: 1860

Niechce sie wracac ale trzeba, szersza relacja po powrocie.
Wielkie podziekowania dla El Presidente i Pani U. , ktorzy dzielnie znosili moja obecnosc Very Happy

Ostatnio zmieniony przez JackieShugie dnia Śro 11:59, 18 Mar 2009, w całości zmieniany 1 raz