Maly

Dołączył: 17 Wrz 2005
Posty: 905

Skąd: Toruń

oglądałem ostatnie 20 min jak już było 1:3 coś tam próbowali ale tak jakoś nijakoś
Grzenio

Dołączył: 27 Wrz 2005
Posty: 1724

W sumie nie bylem zaskoczony wczorajsza porazka . Mialem tylko nadzieje ze zawodnicy udowodnia mi ze sie myle . Bylo dokladnie to co w tamtym roku . Juz pierwsze minuty pokazaly ze bedzie ciezko , gol do szatni pozwalal miec nadzieje na lepsza II polowe . Widac bylo ze Lenny im pojechal w przerwie i zaczeli grac czego efektem byl karny . Mysle ze gdyby Chico wykorzystal jedenastke to bylby final . Po raz kolejny odpuscilismy mecz , nie wiem czy po za grajkami ktos wie dlaczego tak sie dzieje .
Mucher

Posty: 1408

Skąd: Yellonkey

No dobra, ale mimo wszystkie kiedy ostatni raz był taki sezon, gdzie w styczniu graliśmy na wszystkich frontach (liga, puchar szkocji, puchar ligi, europejskie puchary)? Nie oszukujmy, się odpadliśmy z najmniej prestiżowych rozgrywek w jakich uczestniczymy. Wiadomo, że chrapka zawsze jest, ale mimo wszystko nie da rady mobilizować się na każdy mecz.
Maly

Posty: 905

Skąd: Toruń

tylko my w tym sezonie mobilizować się musimy tylko na mecze pucharowe liga już dawno jest wygrana